Skip to content
news_linda-hagendoorn-1200x600

Linda Hagendoorn overleden

Webmaster

24 november is Linda Hagendoorn, het hart en de motor van onze vereniging, overleden.

Hiermee kwam er een einde aan misschien wel de langste houdgreep uit de geschiedenis van het judo mate sore made.

Het grillige karakter van haar ziekte heeft haar vanaf september vorig jaar meerdere malen uit balans gebracht, maar bepaald niet van haar stuk. Met deze verstoringen is zij altijd op haar eigen(wijze) manier omgegaan. Ook de laatste tweeënhalve maand – nadat de artsen haar laatste levensfase hadden ingeschat op een week – heeft ze haar weerbaarheid met ons gedeeld.

Alle lieve berichten, geschenken, steunbetuigingen en bezoeken hebben Linda veel goeds gedaan deze afgelopen periode. Zo was zij voelbaar en zichtbaar omringd door jullie liefde en gedachten.

Wij zullen haar allen missen.